Witamy

Dodaj uśmiech do swojego życia!

Empatia i uczciwość to wartości, które decydują o naszych czynach. Szczególnie w dziedzinie zdrowia, ważne jest by angażować się w szczere i zaufane relacje. Dlatego też, uważamy, że jest to kluczowe by informować Cię o naszych produktach w możliwie najdokładniejszy i szczery sposób.

Do Ciebie należy decyzja czy jesteś gotowy odbyć tą podróż razem z nami. To Ty decydujesz czy możemy pomóc Ci spojrzeć w przyszłość z uśmiechem.

Filozofia

Paradoks naszych czasów

Postęp technologiczny, globalna opieka medyczna i minimalna stabilizacja finansowa gwarantują w dzisiejszych czasach akceptowalny standard życia. Niemniej jednak, nasze dobre samopoczucie coraz bardziej zależy od szczególnych aspektów społecznych. Odpoczynek i zdrowie zdają się być coraz większym luksusem, ponieważ za nasze bezpieczeństwo finansowe płacimy ciężką pracą. W związku z czym, zamiast profilaktyki zdrowotnej, nasze społeczeństwo coraz częściej cierpi na różnego rodzaju choroby cywilizacyjne. Otyłość, wyczerpanie nerwowe oraz patologie sercowo-naczyniowe wciąż odnoszą zwycięstwo w naszych krajach. To typowy paradoks naszych czasów. Przez lata zmieniło się drugie, bo „czas to pieniądz”. Tym samym, zaniedbujemy nasze ciała i coraz częściej wystawiamy je na zgubne działanie środowiska. Przebudzenie często przychodzi zbyt późno, kiedy już padliśmy ofiarą choroby fizycznej lub psychicznej. Jaka szkoda! W końcu, czy życie nie byłoby cudowne gdybyśmy mogli się z niego w pełni cieszyć?

Zasada samoopieki

Nie zachowujemy się jak obojętni widzowie, gdy chodzi o naszą przyszłość. Jakość życia na pewno nie jest stanem, jaki możemy osiągnąć siłą w jedną noc, ale możemy pracować nad nim w ukierunkowany sposób. Równowaga pomiędzy pracą, a odpoczynkiem, rozsądnie wybrane jedzenie i wystarczająca ilość aktywności fizycznej to tylko trzy elementy zapobiegawczego dbania o zdrowie. Zasada samoopieki podkreśla, że powinniśmy wziąć odpowiedzialność za nasze życie i osobiście przyczynić się do dobrego stanu naszego zdrowia. Oczywiście nie zabrania to nam skonsultować się z lekarzem czy terapeutą – przeciwnie! Choroby leczone są zwykłą terapią, ale nasze własne zapobiegawcze działanie jest dodatkowym udziałem w drodze do zdrowia.

Pomagamy ludziom pomóc sobie samym

Od ponad 10 lat HHP oferuje produkty, które mogą być wykorzystane zgodnie z zasadą samoopieki. Zgodnie z naszą filozofią, uważamy zdrowie za największą wartość i podłoże do doskonałej jakości życia. Połączenie mechanicznych i podczerwonych wibracji jest sprawną metodą pomocną przy łagodzeniu bólu, fizycznej i psychicznej relaksacji oraz problemach ze snem. W momencie kidy ludzie decydują się wziąć swoje dobre samopoczucie w swoje ręce, jesteśmy gotowi im pomóc i jesteśmy szczęśliwi, że możemy ich wspierać w dążęniu do celu.

W tym czasie dziesiątkom tysięcy ludzi udało się przezwyciężyć ból, stres i bezsenność. Każdy uśmiechnięty użytkownik to dla nas wielki sukces. „Dodaj uśmiech do swojego życia” to nie tylko dewiza, ale i obietnica.

Historia HHP

Historia HHP

Wszystko zaczeło się 13 lat temu. Młody Belg Bruno Nuytten chciał pomóc swojemu ojcu w jego problemach z kręgosłupem i odkrył technologię, która nie tylko na zawsze zmieniła stan zdrowia jego ojca, a także jego własne życie.

Misją Bruno Nuyttens’a jest pomaganie ludziom. Odkrył ją po tym, jak jego ojciec przez wiele lat cierpiał na nieznośne przewlekłe bóle. Pod koniec, nie mógł on wykonywać prostych codziennych czynności, takich jak prowadzenie samochodu czy zakładanie skarpet. Bruno nie mógł dłużej patrzeć na cierpienie ojca, więc zaczął szukać sposobu na zatrzymanie tego bólu. Na targu w Niemczech znalazł materac do masażu, który wg producenta mógł złagodzić ból. Bruno postanowił spróbować. Już w Belgii, ojciec Bruno zaczął go używać. Co stało się później, przeszło najśmielsze oczekwiania. Po każdej sesji jego ojciec czuł się lepiej, a ból stopniowo znikał. Tak zaczeła się misja Bruno Nuyttens’a.

Dobra decyzja

Po tym, jak leczenie przyniosło cudowne wyniki jego ojcu, Bruno zrozumiał, że wielu innych pacjentów cierpiących na przewlekłe bóle może w ten sam sposób uzyskać pomoc i żyć spełnionym życiem. Andumedic używa połączenia wibracji i światła podczerwonego. Andullacja ma szczególnie pozytywny wpływ na organizm ludzki i może wspierać ciało w łagodzeniu bólu. Dlatego też Bruno założył HHP i zaczął rozpowszechniać tą wyjątkową technikę.

Lokalizacja

Z Belgii do całego świata

Od ponad 10 lat staramy się udostępnić połączneie wibracji mechanicznych i ciepła podczerwonego pacjentom cierpiącym na przewlekły ból: do teraz pomogliśmy ponad 120 000 klientom. Udało nam się też udoskonalić System do regenreacji i problemów ze snem. Od założenia pierwszego belgijskiego oddziału 13 lat temu, ciągle się rozwijamy i będziemy się rozwijać. Nasz główny cel to pomóc ludziom spojrzeć w przyszłość z uśmiechem: „Dodaj uśmiech do sowjego życia!”.
Proszę zauważyć, w jakich krajach mamy swoje oddziały, ilu ludzi uzyskało pomoc i gdzie w swoim sąsiedztwie mogą Państwo znaleźć profesjonalnych użytkowników Andullacji.