TechnologiaNauka

Lepsza przyszłość dzięki nauce

Mimo, że do tej pory udało się nam pomóc wielu ludziom złagodzić ból lub zregenreować się, nie chcemy popadać w stagnację. I to jest właśnie powodem, dlaczego od pierwszej minuty naszej działalności, przywiązujemy dużą wagę do dalszego rozwoju technicznego naszych produktów i naszej technologii. Nauka i badania są zatem naszym głównym narzędziem, aby wykorzystywać tą obiecującą wiedzę do rozwoju naszych produktów. Tutaj dowiesz się więcej o podłożu naukowym HHP.Nasz naukowy rzecznik

Doktor Guy Declerck jest naukowym rzecznikiem HHP. Jego cała kariera medyczna poświęcona była badaniu kręgosłupa. Jest on ekspertem operacji kręgosłupa. Dzięki licznym badaniom udało mu się udowodnić pozytywny wpływ rezonansu stochastycznego i ciepła podczerwonego.Międzynarodowi partnerzy badań

Instytut Badań Medycznych (IMR) został założony w 1982 roku. Grupa naukowców i lekarzy całkowicie poświęciła się badaniom medycznym i rozwojowi dla dobra ludzkości. W wyniku wielu lat badań, badają oni również działanie mechanicznych wibracji połączonych z ciepłem podczerwonym.

Instytut Problemów Biomedycznych (IBP) został założony ponad 50 lat temu w Moskwie przez pionierów rosyjskich podróży kosmicznych. Głównym celem Instytutu jest przygotowywanie i wspieranie nawigacji kosmicznych. We współpracy z HHP, pracują oni nad rozwojem skafandra, który ma za zadanie chronić podróżników w kosmosie przed przypadłościami wynikającymi z braku grawitacji.Jak określić funkcjonowanie rezonansu stochastycznego i ciepła podczerwonego?

Technologia oparta jest na poddaniu żywego organizmu działaniu mechanicznych wibracji połączonych z promieniowaniem podczerwonym. Częstotliwości wibracji i amplitudy są stochastycznie modulowane i należą do szeregu niskich częstotliwości. Te wibracje mogą być stosowane zarówno na całe ciało, jak i na określone strefy. Promieniowanie podczerwone gwarantuje głębokie wnikanie tych wibracji w tkankę.