PARTNERZY I REFERENCJE

Manager Produktu – Dawid Mucha (Kraków) , kom. 601 848 818
Prof. nadz. dr. hab. Dariusz Mucha nauk kultury fizycznej, konsultacja medyczna – 601 482 162
 
 
 

Tomasz Krawczyński, Ośrodek Rehabilitacyjno Leczniczy „Endorfina” www.endorfina.info.pl – 07.01.2014r.

„System Terapii Andulacyjnej stosujemy w Naszym ośrodku rehabilitacyjnym od września 2012 roku . W tym czasie wykonaliśmy kilkaset zabiegów. Dotychczas wszyscy nasi pacjenci byli bardzo zadowoleni z efektów stosowania Terapii Andullacyjnej. Po zabiegach pacjenci odczuwają ustąpienie lub wyraźne zmniejszenie dolegliwości bólowych oraz ogólne lepsze samopoczucie. Podkreślają także odczucie relaksu i odprężenia. Charakterystyczne jest to , że pacjenci po skończonej serii zabiegów polecają terapię swoim znajomym cierpiącym na dolegliwości bólowe pleców.”

Elżbieta Mięsikowska, Sanatorium Uzdrowiskowe Ośrodek Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej OAZA Sp. z o.o. www.oazasanatorium.pl – 10.01.2014r.

„System Andullacyjny został zakupiony przez Sanatorium w czerwcu 2010 roku. Pracuje u nas od godziny 8.00 do 17.30 – 6 dni w tygodniu, dziennie wykonuje około 30 zabiegów. Pacjenci korzystają z Systemu w pakietach w połączeniu z innymi urządzeniami rehabilitacyjnymi. Wiele osób korzystających z Terapii ponownie do nas wraca. Głównie leczone są schorzenia narządów ruchu i choroby reumatyczne.”

Roman P., Ostrów Wlkp. – 07.10.2013r.

„Mając bóle kręgosłupa skorzystałem z możliwości udziału w prezentacji Systemów Andullacyjnych. Po 30 minutowym seansie poczułem znaczną ulgę w bólach kręgosłupa i następnego dnia mogłem narąbać drewna do kominka co przez ostatnie 10 lat było nie możliwe. Dziękuję bardzo HHP!”Julia Zawada, użytkownik derki masującej dla koni – 27.06.2014r.

Jak poznała Pani firmę HHP, System masażu koni? – Firmę HHP poznałam przez znajomych, podpatrzyłam na zawodach jeździeckich. Czy zauważyła Pani rezultaty po 1 użyciu produktu? – Tak, nastąpiło duże rozluźnienie. Już dwa razy na zawodach miałam sytuacje, w których był widoczny efekt na dzień po założeniu derki. Czy uważa Pani, że nasz produkt ma bezpośredni wpływ na wyniki na zawodach? – Na pewno ma wpływ na samopoczucie konia, co za tym idzie – na wyniki. Jak ocenia Pani jakość derki masującej HHP? – Jestem naprawdę bardzo zadowolona. Czy uważa Pani, że derka HHP jest produktem godnym polecenia? – Absolutnie tak, z czystym sumieniem polecam każdemu.

Jarosław Skrzyczyński, najlepszy jeździec w Polsce – 30.06.2014r.

„Po raz pierwszy spotkałem się z firmą HHP podczas zawodów CSI rozgrywanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. HHP miało tam swoje stoisko, na którym prezentowało System masażu koni. Po pierwszym użyciu derki masującej konie były bardziej rozluźnione. Już w trakcie trwania masażu było widać, że moim koniom sprawia on przyjemność. Uważam, że derka raczej nie ma bezpośredniego wpływu na konia, ale na pewno pomaga moim koniom utrzymać wysoką formę oraz dobre samopoczucie. Produkt oceniam pozytywnie. Dzięki derce masującej moje konie dużo szybciej regenerują się po treningu czy zawodach. Masaż działa na moje konie rozluźniająco, uspokajająco i relaksująco. Jak najbardziej polecam!”